Tegevust alustas Tartu- ja Jõgevamaa ühine majandusklubi

DSC_0187 Nii see algas!DSC_0201 DSC_0198 DSC_0194 Nii algas majandusklubi DSC_0190 DSC_0191 Nii see algas!Tartu ja Jõgeva maakonna ettevõtjad, omavalitsusjuhid ja aktiivsed kodanikud moodustasid ühise majandusklubi, eesmärgiga vahetada kogemusi, hankida uusi teadmisi ja omavahel suhelda.

„Klubi eesmärk on koondada tublisid inimesi Jõgeva ja Tartu maakonnast, et koos käsitleda olulisi teemasid, saada vastuseid küsimustele ning vahendada kontakte,“ ütles klubi eestvedaja, ettevõtjast Riigikogu liige Aivar Kokk.

„Olen ise ettevõtjana tunnetanud vajadust sellise kooskäimise vormi järele ja on hea meel olla üks selle klubi algatajaid,“ lisas ta.

Reedel, 2. novembril Tartus „Atlantises“ toimunud esmakordsel kokkusaamisel kuulas sadakond klubilist ettekandeid energeetika teemal. „Eks energeetika ole praegu oluline teema kõigile ja paljud mõtlevad, milliste investeeringute tegemisega oma kulutusi energiale tulevikus kontrolli all hoida. Sellest ajendatuna valisime ka seekordsed esinejad,“ märkis Kokk.

Moodsaid lahendusi koostootmisjaamade valdkonnas tutvustas Raigo Pert OÜst NT Bene, Andres Ruusmann ja Priit Loime OÜst Solar4you rääkisid päikesepaneelidega seotud võimalustest.

AS Cramo Estonia tegevdirektor Ivar Valdmaa tutvustas renditavaid moodulmaju, mida näiteks omavalitsused saavad kasutada olemasoleva kooli või lasteaia ajutiseks laiendamiseks. Kui lisaruumi vajadus aastate pärast kaob, saab moodulhoonest taas loobuda.

Klubi järgmine kokkusaamine toimub 23. novembril.